140 Freespins på några av Mr Greens absoluta favoritspelautomater

140 Freespins på några av Mr Greens absoluta favoritspelautomater

Nu har du chans att varje vecka ta del av 140 Freespins på några av Mr Green absoluta favoritspelautomater. Kommer du ihåg tjuren ferdinand? Den här veckan får du möta hans helgalna kusin Fernando. Ta dig an matadorerna och skörda vinsterna.

Wild Toro & Warlords: Crystals of Power
Varje dag har du möjlighet att snurra 50 gånger på Wild Toro och bli belönad med 20 Freespins på Warlords: Crystals of Power. Genomför du uppdraget varje dag under hela veckan får du totalt 140 Freespins. Inte illa. Inte illa alls.

Gör så här:

Snurra 50 gånger på Wild Toro och bli belönad med 20 Freespins på Warlords: Crystals of Power
Upprepa detta en gång om dagen under veckan och bli belönad med 20 Freespins - varje dag Mr Green!

Kampanjperiod: 26 June, 2017 - 02 July, 2017