Spel för riktiga pengar på:

7 sins videospelautomat

Temat från de sju dödssynderna har inspirerat utvecklarna på Play’N Go, vilka har skapat 7 Sins spelautomater. Glamorös grafik och ljudspår kommer att föra dig med sig genom rundorna på de fem hjulen och hela spelet med ett antal funktioner, vilka garanterat kommer att föra med sig stora vinster. Testa denna videospelautomat, där 7 fagra damer representerar de 7 dödssynderna, vilka erbjuder 243 sätt att vinna allt som allt.

Låt dina sinnen slappna av och njut av segerns sötma!

Av sju typer av vinnande kombinationer, kan få användning för Free Spins-funktionen, där du få 7 gratisrundor med en ökande multiplikator, upp till 7x. Var och en av de 7 dödssynderna kommer att avslöja sig som den förlängda symbolen, vilken för med sig ännu bättre priser på 7 Sins videoslots som är gratis.

Spelautomat info